Sztukateria styropianowa

0
173
Rate this post

Proste triki wnętrzarskie mają wielką moc

Lubisz wracać do ładnego mieszkania i wypoczywać w przyjemnym otoczeniu. Czasem czujesz jednak, że warto coś zmienić. Zastanawiasz się jak skutecznie, ale bez wysokiego budżetu nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter? Jest kilka trików.

Powieś obrazy na ścianach. Masz naprawdę duży wybór. W zależności od stylu Twojego mieszkania i upodobań domowników możesz wybierać wśród plakatów, fotografii, czy reprodukcji dzieł mistrzów. Urocze będą też rysunki Twoich dzieci, oprawione w ramki.

Warta rozważenia jest sztukateria styropianowa. Nie jest droga, a może wyglądać bardzo efektownie. Kojarzy się z wnętrzami w stylu glamour, ale prawda jest taka, że świetnie sprawdza się też w mieszkaniach klasycznych, nowoczesnych, rustykalnych lub skandynawskich. Wszystko zależy od tego, jakie wzory zastosujesz.

Postaw na tekstylia. To szybki i prosty sposób na zmianę wystroju. Nowe zasłony, narzuta lub poduszki potrafią zupełnie zmienić odbiór przestrzeni. Możesz poszaleć. Baw się kolorami i teksturami, poszukaj klimatu idealnego dla Twojej rodziny.

Wprowadź do domu zieleń. Rośliny zawsze są dobrym pomysłem. Wnoszą do wnętrza życie i świeżość. Stwórz domową dżunglę lub postaw na jeden lub dwa mocne akcenty. Będziesz zaskoczony jak wiele może zmienić jeden piękny kwiat.

Przekonaj się, że nawet małe zmiany mogą zaowocować nieoczekiwaną metamorfozą.