Jak dociąć listwy przysufitowe?

0
13
Rate this post

Wnętrze glamour

Moda na wnętrza stale się zmienia. O innym wyposażeniu salonu marzyli nasi rodzicie, o czym innym marzymy my, a jeszcze o czymś innym będą marzyły nasze dzieci. Pewne elementy i style są jednak ponadczasowe. Klasyka zawsze się sprawdza. Niektóre meble są również na tyle uniwersalne, że stanowią bazę wystroju. Za pomocą kilku dodatków można zmienić charakter wnętrza bez dużych nakładów finansowych i wielkich remontów.
Jednym z popularnych od kilku lat stylem jest styl glamour. Charakteryzuje się bogatym wnętrzem, pełnym srebrnych lub złotych dodatków, aksamitnymi poduszkami i obiciami mebli, mocno nasyconymi kolorami – czerniami, bordami, głębokimi zieleniami. Wnętrza w stylu glamour są eleganckie, nigdy mocno naświetlone.
W jaki sposób szybko wprowadzić ten styl do naszego wnętrza? Przede wszystkim, wprowadzając materiały. Ciężkie, ciemne zasłony, aksamitne poduszki z cyrkoniowymi zdobieniami. Do tego kilka błyszczących świeczników i wazonów z eleganckimi bukietami.
Można pokusić się o przemalowanie ścian na ciemny kolor lub montaż ozdobników na niezastawionych meblami fragmentach ścian. Nie jest to nic trudnego. Jak dociąć listwy przysufitowe? Jak je przymocować? To wszystko zależy od materiału, z jakiego zostały one wykonane. Na stronie producenta lub sprzedawcy na pewno znajdziemy dokładne instrukcje.